RTA studentes rada Ziemassvētku noformējumu Lūznavas muižā

Ceturtdiena, 24. decembris, 2020
Lūznavas muižā, kas skaisti izrotāta svētku rotās, Ziemassvētku noskaņu palīdzējušas radīt arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studiju programmas “Interjera dizains” studentes – Anna Elīza Drele (1. kurss) un Katrīna Apeināne (3. kurss). Viņas parūpējās par īpašu Ziemassvētku noformējumu Lūznavas muižas kamīnzālē.

RTA studente Katrīna Apeināne atklāj, ka vēlējušās radīt mājīgu un siltu Ziemassvētku atmosfēru ar kuplu eglīti. “Pēc egles devāmies pašas. Kamēr visu izplānojām, izveidojām priežu zaru vainagu un tikām galā ar neskaitāmiem metriem spuldzīšu virteņu, noformējums radās divu dienu laikā,” stāsta jauniete, uzsverot, ka tā bijusi lieliska pieredze.

Katrīna atklāj, ka Lūznavas muiža, viņasprāt, ir vieta, kur rodas svētki: “Vai tas ir Mākslas pikniks vai kāda mākslinieka koncerts, vai pastaiga pa muižas parku – tas rada manī pacilātības un piepildījuma sajūtu!”

Savukārt runājot par Ziemassvētkiem, viņa uzsver, ka tie saistās ar kopābūšanu. “Kad kopā ar ģimeni dodamies pēc eglītes, rotājam māju, cepam piparkūkas un klājam svētku galdu, pie kura sanākam kopā visa saime,” saka jauniete, piebilstot, ka šogad diemžēl visas saimes pulcēšanās svētkos gan izpaliks.

Atradīsim savās sirdīs svētku prieku un neaizmirsīsim savus tuvos, pat ja šogad mūs šķir attālums, jo ir daudz citu veidu, kā varam viņus apsveikt. Lai gaiši Ziemassvētki!

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

Foto no Lūznavas muižas arhīvaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.