Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā būs ziemas uzņemšana

Otrdiena, 22. decembris, 2020
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) no 18. līdz 31. janvārim notiks jauno studentu ziemas uzņemšana.

Dokumentu iesniegšana noritēs attālināti, reģistrējot pieteikumu sistēmā www.rta.lv/register/ Reflektantiem pilna laiks studiju programmās būs iespēja pretendēt uz valsts finansēto budžeta vietu. Kopējais budžeta vietu skaits ziemas uzņemšanā – 42. Nepilna laika studijas ir par maksu. Ir iespēja noformēt Studiju vai studējošā kredītu.

Ar uzņemšanas nosacījumiem var iepazīties: https://www.rta.lv/uznemsanas_noteikumi Studiju programmu uzskaitījums atrodams: https://www.rta.lv/notikums/901

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija kopumā piedāvā 49 studiju programmas pilna un nepilna laika studijām visos līmeņos – pamatstudijās, maģistra un doktora līmenī – trīs fakultātēs – Ekonomikas un pārvaldības; Inženieru fakultātē; Izglītības, valodu un dizaina. Pašlaik RTA studē pāri par 1650 studentiem no Latvijas un ārvalstīm. RTA ir 6. lielākā valsts dibinātā augstākas izglītības iestāde.

Moderna studiju vide, mūsdienīgs laboratoriju aprīkojums, draudzīga atmosfēra un pats galvenais – valsts finansētas budžeta vietas pilna laika studijām. RTA ir zinoši pasniedzēji un savas izvēlētās studiju jomas profesionāļi. Vairāk nekā 60 % akadēmiskā personāla ir ar doktora zinātnisko grādu.

Akadēmijai ir viens no labākajiem tehniskajiem nodrošinājumiem, studentiem ir iespēja veikt laboratorijas darbus modernās laboratorijās ar augstas klases aprīkojumu, darboties izvēlētajā zinātņu jomā, piedalīties konkursos Latvijā un ārzemēs. Akadēmija nodrošina dzīvošanas iespējas dienesta viesnīcā, kā arī stipendijas labākajiem un aktīvākajiem studentiem.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

E-pasts: san@ru.lv

Tālr. 26656553

Publicitātes foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.