Bakalaura darbam “Lūznavas muižas kompleksa vecās koka skolas revitalizācijas un interjera projekts” – 3. vieta konkursā

Pirmdiena, 21. decembris, 2020
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) absolventes Dārtas Leldes Miezes bakalaura darbs “Lūznavas muižas kompleksa vecās koka skolas revitalizācijas un interjera projekts” (vad. doc. D. Apele) Latvijas Dizaineru savienības organizētajā konkursā augstskolām “Dizaina arēna 2020” novērtēts ar 3. vietu Dizaina pētniecības kategorijā.

“Ievācot informāciju teorētiskajai projekta daļai, padziļināti tika pētīta sociālā uzņēmējdarbība, kā arī vides pieejamība un tās nepieciešamība sabiedrībai. Šī tēma tika izvēlēta, pateicoties Lūznavas muižas aktīvajai interesei veicināt atvērtu vidi sociālajai uzņēmējdarbībai Rēzeknes novadā un Latgales reģionā,” stāsta absolvente.

RTA iegūtās zināšanas jauniete pielieto, strādājot par interjera dizaina speciālistu flīžu un grīdas segumu salonā “Metroks”. “Studiju procesā apgūtās datorprogrammas sniedza labas pamatzināšanas un veicināja līdzīgu specializētu programmu vieglāku apguvi,” viņa atklāj.

Par studijām Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā Dārta Lelde saka: “Iesaku arī citiem studēt RTA, jo studiju process ir daudzveidīgs un sevī ietver ne tikai teorētisko izpēti, bet ir arī uz praktiskajām iemaņām balstīts dažādās ar dizainu saistītās jomās, tāpēc savu nišu spēs atrast un attīstīt ikviens students.”

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto no D. L. Miezes personīgā arhīvaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.