RTA studenti tikās tiešsaistes spēļu vakarā

Trešdiena, 16. decembris, 2020
11.novembrī notika Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Studējošo padomes organizētais tiešsaistes spēļu vakars, kurā tika spēlēta viena no šī brīža populārākajām spēlēm “Among Us”.

Tiešsaistes pasākumā piedalījās 20 studenti, kuri divas ar pusi stundas lieliski pavadīja laiku un izbaudīja spēli.

“Ļoti gribējās atrast kādu iespēju studentiem atpūsties kopīgi, jo šobrīd visi pasākumi un balles ir aizliegtas. Tāpēc Studējošo padomes sapulcē apspriedām, kādus pasākumus varētu veidot tiešsaistē, un tad radās ideja par spēli “Among Us”, kas ir populāra un pazīstama spēle pasaulē,” stāsta Studējošo padomes vadītājs Sandis Proms. Viņš atzīst, ka spēlētājiem esot paticis šāda veida pasākums un studenti jau gaida nākamo kādas spēles tiešsaistes turnīru.

“Šī spēle bija labs izmēģinājums, lai saprastu, kā strādā tehnoloģijas, tāpēc šoreiz iztikām bez balvām, bet nākotnē noteikti domāsim, kā varētu izvērtēt un apbalvot labākos spēlētājus,” atklāj Studējošo padomes vadītājs.

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

Foto no www.pixabay.comRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.