Attālinātas dizaina meistardarbnīcas rezultāts – jauna pieredze un virtuāla izstāde “Mirāžas”

Otrdiena, 1. decembris, 2020
16., 17. un 19. novembrī lekcijas un meistardarbnīcu “Gaismēnas interjerā” Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) interjera dizaina programmas studentiem un pedagogiem tiešsaistē vadīja Viļņas Tehnoloģiju un dizaina kolēģijas docētāji Veronika Žvirble un Jaroslavs Daveiko. Novitāte bija meistardarbnīcā piedāvātais dizaina ideju radīšanas uzdevums – veidot gaismēnu kompozīcijas. Kā atzina viesdocētāji, šis uzdevums, atrodoties katram savās mājās, ir pozitīva alternatīva radošajai pašizpausmei, jo nav iespējams ietekmēties vienam no otra un izmantoto materiālu klāsts katram ir pilnīgi atšķirīgs.

RTA studentu un programmas pedagogu paveikto lietuviešu docētāji novērtēja ļoti atzinīgi, un kopdarbības rezultātā tika radītas divas  studentu un docētāju darbu izstādes. Vienu no tām, ar nosaukumu “Mirāžas”, no 7.decembra līdz 7.janvārim varēs apskatīt virtuāli RTA mājaslapā www.rta.lv un otru decembra vidū – Viļņas Tehnoloģiju un dizaina kolēģijas radošo darbu virtuālajā platformā https://en.designaftertomorrow.com/

Izstādē piedalās: Baiba Medinika, Jana Kozule, Kristīne Rogozova, Viktorija Karziņina, Daira Aleksandroviča, Kristīne Rudziankova, Laura Bogdanova, Jevģēnija Meļņika, Aleksandrs Martinovs, Diāna Rēvalde, Gita Līpenīte-Čudarāne, Aivija Gritāne, Ilze Bodža, Ēriks Zlatkus, Rafaels un Diāna Apeļi.

Mākslas virziena vadītāja Aina StrodeRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.