RTA patriotiskā noskaņā

Ceturtdiena, 19. novembris, 2020
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) – tā ir spēcīga augstākās izglītības iestāde ar gadu gaitā izkoptām tradīcijām, labu materiāli tehnisko bāzi, sakārtotu infrastruktūru un tālredzīgu skatu nākotnē.

Taču pats galvenais, RTA ir augsti kvalificēts akadēmiskais personāls, zinātkāri studenti un atbildīgi darbinieki. Ik gadu akadēmijā tika atzīmēta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena, taču šis gads un epidemioloģiskā situācija diemžēl akadēmijas saimei liedza sanākt kopā.  Valsts svētku priekšvakarā augstskolas vadība pateicās 55 akadēmijas pārstāvjiem par pašaizliedzīgu darbu, ieguldījumu izglītības iestādes izaugsmē, izciliem studiju un zinātnes sasniegumiem.

Lai arī šobrīd studentiem lekcijas notiek attālināti, tomēr ciešā saikne ar akadēmiju nav zudusi. Kā norāda RTA rektore, profesore Iveta Mietule, tad šis ir laiks, kad apzināmies savas stiprās puses, izvirzām jaunus mērķus un sarindojam prioritātes.

Par godu Latvijas dzimšanas dienai un Starptautiskajai studentu dienai akadēmijā tapa video, kurš atspoguļo studentu apņēmīgu, patriotisku un darbasparu, kā arī video materiāls, kas atspoguļo valsts svētku pasākumus pēdējos piecos gados RTA.

Latvija, tie esam mēs paši – ar saviem darbiem, sapņiem, ar idejām un to īstenošanu. Lai mums visiem atrodas atrast to cerību dzirksti, kas ļauj virzīties tālāk, lai mums izdodas saglabāt patriotismu pret savu valsti, savu zemi, savu augstskolu.

           

            Lolita Kivleniece-Kuzņecova,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Publicitātes foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.