RTA veiksmīgi sadarbojas ar SIA “Microlines”

Trešdiena, 4. novembris
Jau vairākus gadus Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) sadarbojas ar vietējām IT kompānijām, realizējot gan kopējos projektus, gan piedaloties studiju programmu izstrādē un akreditācijā.

Viena no šādām kompānijām ir SIA “Microlines”, kas ne tikai aktīvi piedalās minētajās aktivitātēs, bet ir arī ilgstošs interneta pakalpojumu sniedzējs akadēmijai.

Šogad SIA “Microlines” projekta “Nr.8.2.2.0/18/A/016 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas akadēmiskā personāla stiprināšana studiju virzienos “Mehānika un metālapstrāde, siltumenerģētika, siltumtehnika un mašīnzinības” un “Vadība, administrēšana un nekustamo īpašumu pārvaldība”” ietvaros RTA mācībspēkiem nodrošināja arī stažēšanās iespējas.

Īpaši vēlamies pateikt paldies par SIA “Microlines” ieguldījumu RTA MikroTik akadēmijas darbības nodrošināšanā – par 20 MikroTik RB952Ui-5ac2nD iekārtām, ko šogad RTA saņēma kā dāvinājumu. Jaunās iekārtas nodrošinās studentiem iespēju praktiskajās nodarbībās strādāt ar mūsdienīgām tehnoloģijām, ko ražo Latvijas uzņēmums – SIA “Mikrotīkls”.

Paldies SIA “Microlines” komandai, īpaši Mihailam Veismanam!

Mihails Kijaško,

RTA MikroTik akadēmijas instruktors

 

Publicitātes foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu