RTA viesojas lapsiņa Zuze no “Lapsu tūres”

Otrdiena, 13. oktobris
Šobrīd biedrība “Dzīvnieku brīvība” īsteno akciju “Lapsu tūre”, kas ir pozitīva labdarības akcija dzīvnieku aizstāvībai, kas parāda (ar bildēm un video), ka cilvēki visā Latvijā pieprasa kažokzvēru audzēšanas aizliegumu.

Akcijas atbalstītāji – "lapsu sargi" – nodod cits citam ceļojošās lapsas iepriekš plānotā maršrutā. Katrs brīvprātīgais ar lapsu pavada vienu dienu, iemūžinot lapsas piedzīvojumus foto vai video. Vakarā lapsa tiek nodota nākamajam lapsu sargam. Šī gada 9.oktobrī akcijas atbalstītājas - “lapsas sarga” lomā Rēzeknē bija RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes lektore Daina Znotiņa.  RTA pagalmā sapulcējās līdzīgi domājošie cilvēki – tie, kuri ir pret dzīvnieku kažokādu izmantošanu industrijā. Līdzīgi domājošie pauda savu viedokli un pozīciju par dzīvnieku brīvību un par to, ka kažoki, kuru tapšanā izmantotas zvēru kažokādas, ir jāatstāj pagātnē. Aktivitātē piedalījās arī ģimenes ar saviem bērniem, rādot jaunajai paaudzei ļoti labu piemēru. Klātesošie varēja nofotografēties ar lapsiņu Zuzi, kura bija atceļojusi no Kārsavas un tālāk devās pie nākošā akcijas atbalstītāja uz Aglonu.

 Publicitātātes foto Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu