Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas absolvents Andris Višņevskis gūst atzinību konkursā “Novada garša"

Ceturtdiena, 8. oktobris, 2020
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studiju programmas “Pārtikas produktu pārstrāde” absolvents un Obelisk Farm īpašnieks Andris Višņevskis, sekmīgi liek lietā RTA iegūtās zināšanas. Tam par apliecinājumu kļuvusi veiksmīgā dalība konkursā.

Gada vidū SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs Valsts Lauku tīkla aktivitātes “Vietējo lauksaimniecības produkcijas ražotāju un pārstrādātāju atbalsta programma” ietvaros izsludināja konkursu “Novada Garša 2020”. Tas ir konkurss visiem Latvijas pārtikas ražotājiem, kuri savus produktus ražo nelielā apjomā. Konkursā bija septiņas kategorijas. Obelisk Farm vērtēšanai iesniedza trīs produktus – karamele uz kaņepju kociņa, zemesriekstu/kaņepju sēklu sviests un musli kaņepju batoniņš.

Iesniegtos darbus vērtēja žūrija, kurā bija eksperti, šefpavāri un pārtikas tehnologi no Somijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Oktobrī tika paziņoti rezultāti, un RTA absolventa iesniegtie produkti tika atzinīgi novērtēti – sudraba godalgu atšķirīgās kategorijās ieguva zemesriekstu/kaņepju sēklu sviests un musli kaņepju batoniņš.

Zīmīgi, ka Andris Višņevskis pie šo produktu izstādes darbojies jau studiju laikā RTA, saņēmis akadēmijas mācībspēku ieteikumus produkta izstrādei un virzīšanai tirgū. Tas ir lielisks piemērs, kā studiju laikā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā gūtās zināšanas noder inovatīvu produktu sagatavošanā un biznesa attīstīšanā. 

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.