Sumināti akcijas „Mans skolotājs/-a 2020” laureāti

Pirmdiena, 5. oktobris, 2020
Arī šogad Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) 1.kursu studenti piedalījās akcijā „Mans skolotājs/-a 2020”, kurā pastāstīja par savas absolvētās skolas vislabākajiem pedagogiem, pasakoties viņiem par ieguldīto darbu.

Vidusskolu absolventi uzņemšanas periodā RTA dalījās savos iespaidos par to vidusskolas pedagogu, kurš skolas laikā atbalstījis, iedvesmojis, palīdzējis. Katru gadu septembrī, Zinātnieku nakts laikā, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā klātienē tika sumināti akcijā nominētie skolotāji. Lai arī šogad pasākums izpalika, Pateicības raksti un piemiņas veltes no RTA pa pastu ir aizceļojušas uz 35 skolām, no kurām uz RTA atnākuši studēt jaunieši pirmajā kursā (Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola, Balvu Valsts ģimnāzija, Ciblas vidusskola, Dagdas vidusskola, Dricānu vidusskola, Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Jēkabpils 3.vidusskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Kārsavas vidusskola, Kaunatas vidusskola, Līvānu 1.vidusskola, Ludzas pilsētas ģimnāzija, Ludzas 2. vidusskola, Malnavas koledža, Nautrēnu vidusskola, Preiļu 2. vidusskola, Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, Rēzeknes tehnikums, Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija, Rēzeknes 2. vidusskola, Rēzeknes 3. vidusskola, Rēzeknes 5. vidusskola, Rēzeknes 6. vidusskola, Riebiņu vidusskola, Rugāju novada vidusskola, Tiskādu vidusskola, Varakļānu vidusskola, Viļakas Valsts ģimnāzija, Viļānu vidusskola, Zilupes vidusskola, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža, Rīgas 32. vidusskola, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola).

Pavisam akcijai nominēti tika 72 pedagogi. Audzēkņi pateicās par sniegto atbalstu un zināšanām, par veltīto laiku un iedvesmošanu.  

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija vēlreiz izsaka vislielāko pateicību ikvienam skolotājam – par skolēnu motivēšanu un iedvesmošanu, palīdzot jauniešiem noticēt sev un savam nākotnes sapnim.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.