Wunder sniedz veldzi studentiem Valmierā un Rēzeknē

Pirmdiena, 14. septembris, 2020
Ūdens ne tikai atspirdzina un uzmundrina, tas arī nodrošina pilnvērtīgu smadzeņu darbību. Pat neliels ūdens daudzuma samazinājums organismā var izraisīt būtisku fizisko un intelektuālo rādītāju pasliktināšanos. Rūpēs par informācijas tehnoloģiju studentiem Valmierā un Rēzeknē uzņēmums Wunder arī šajā studiju gadā nodrošina dzeramo ūdeni, ar ko veldzēt ķermeni un uzturēt prātu možu.

Iniciatīvu “Ūdens studentiem” informāciju tehnoloģiju uzņēmums Wunder aizsāka 2017. gada janvārī, nodrošinot regulāru dzeramā ūdens piegādi savas alma mater – Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu fakultātes studentiem. Neilgi pēc tam, kad Wunder atvēra biroju Rēzeknē, arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studenti varēja remdēt slāpes ar uzņēmuma nodrošināto dzeramo ūdeni.

“Ūdens cilvēkam ir kā elektrības pievads datoram – tas ļauj būt možam un enerģijas pilnam, lai sasniegtu visaugstākos rezultātus,” ir pārliecināti Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studenti. Aizvadītajā studiju gadā studenti Valmierā un Rēzeknē kopā izdzēruši 2211,3 litrus jeb 11057 glāzes Wunder sagādāta ūdens. Lai šogad ūdens patēriņš vēl lielāks un studentu sekmes vēl spožākas!

Wunder ir starptautisks informāciju tehnoloģiju uzņēmums, kas darbojas Latvijā,  Igaunijā un Somijā, apvienojot vairāk kā 110 IT profesionāļus. Uzņēmuma pirmsākumi Latvijā meklējami 2008. gadā, kad divi Vidzemes Augstskolas studenti dibināja pirmo tikai ar Drupal atvērtā koda sistēmu strādājošo uzņēmumu Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Zane Ābelīte-Medne
Wunder, Leona Paegles iela 47, Valmiera
zane.abelite@wunder.io
+371 26388362Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.