RTA apmeklē Azerbaidžānas Rietumu Kaspijas Universitātes rektors Andris Leitass

Otrdiena, 1. septembris, 2020
1. septembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju (RTA) apmeklēja Azerbaidžānas Rietumu Kaspijas Universitātes rektors Andris Leitass. Tikšanās dalībnieki pārrunāja abu valstu augstākās izglītības sistēmas jautājumus, Erasmus+ mobilitātes, ārvalstu studentu piesaistes aktualitātes, kā arī pievērsās kopīgu projektu īstenošanas aspektiem.

A. Leitass pateicās par silto uzņemšanu un norādīja, ka ir saņēmis ļoti labas atsauksmes par RTA laboratorijām un aprīkojumu, kas ir lielisks potenciāls turpmākai sadarbībai izglītības un pētniecības jomā.

Pievēršoties iespējamajai sadarbībai zinātnes jomā, RTA rektore profesore Iveta Mietule akcentēja, ka RTA īpaši lepojas ar akadēmijas konferenču materiālu publikācijām SCOPUS un Web of Science datu bāzēs un aicināja Azerbaidžānas Rietumu Kaspijas Universitāti piedalīties RTA rīkotajās konferencēs un publicēties RTA zinātnisko rakstu krājumos.  

Tikšanās dalībnieki bija vienisprātis, ka kopīgas aktivitātes gan zinātnisko publikāciju  jomā, gan projektu izstrādē un īstenošanā ir nozīmīgs solis abu augstskolu turpmākajā sadarbībā.

Vizīte noslēdzās ar ekskursiju RTA Inženieru fakultātē, kur viesim bija iespēja  apskatīt akadēmijas laboratorijas un aprīkojumu, kas tiek izmantots gan studiju, gan pētniecības mērķiem. 

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.