1.kursa student, piedalies Rozes svētkos un kļūsti par RTA Rozi vai Bruņinieku!

Otrdiena, 25. augusts, 2020
1.septembrī plkst. 11.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) pagalmā (Atbrīvošanas alejā 115) notiks Zinību dienai veltīts pasākums. Tradicionāli šajā dienā notika arī Rozes svētki – pasākums 1. kursu studentiem, kura laikā no pirmkursnieku vidus tiek izvēlēta Roze un Bruņinieks. Šogad ir mainīts pasākuma formāts, tādēļ – pasludinām septembri par Rozes svētku mēnesi, kura laikā kopīgi meklēsim RTA aktīvākos un talantīgākos jauniešus.

Arī šogad RTA 1. kursa studentiem ir iespēja piedalīties Rozes svētku konkursā, tādēļ līdz 1.septembrim var pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi: san@rta.lv un pastāstot, kādu talantu vai hobiju vēlies prezentēt (varbūt Tu dejo, dziedi, saceri dzejoļus, improvizē, fotografē u.tml.). Tā kā šogad pasākuma formāts ir mainīts, tad dalība konkursā ir pavisam vienkārša – vairs nekāda uztraukuma par to, kā izdosies sevi prezentēt Zinību dienā. Šogad piedalīties ir pavisam vienkārši – piesakies Rozes svētku konkursam un vēlāk iesūti mums video/ foto, kurā atspoguļots Tavs hobijs/ talants. Septembra laikā no tiem dalībniekiem, kuri būs pieteikušies konkursam, izvēlēsimies Rozi un Bruņinieku. Būs arī Skatītāju simpātiju balva, jo jauniešu iesūtītie materiāli tiks publicēti arī RTA sociālajos tīklos.

Rozes svētkos 1.kursu studenti neformālā gaisotnē iepazīst cits citu, iesaistās dažādās aktivitātēs un, parādot savu radošumu, improvizēšanas spējas un talantus, iegūst arī vērtīgas balvas un godpilnus titulus. Arī šis gads nebūs izņēmums, jo mēs zinām, ka arī šogad RTA savas studiju gaitas uzsāk daudz talantīgu jauniešu. Lai nepazustu pūlī, bet kļūtu pamanīts, pilnveidotos un iegūtu daudz jaunu draugu, ir vērts pieteikties dalībai Rozes svētku konkursā un ļauties foršam septembra piedzīvojumam! Ja ir kādi jautājumi, tad rakstiet uz e-pasta adresi: san@rta.lv.

Fotomirkļi – no 2019. gada Rozes svētkiem, kad par RTA Rozi kļuva Jana Kozule, bet Bruņinieka titulu ieguva Ēriks Meteļskis.

 

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

 M.Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.