RTA absolvente Anastasija Brituškina: “Izbaudiet laiku, kas jums dots studijām RTA – tas paskries vēja spārniem!”

Piektdiena, 14. augusts, 2020
26.jūnijā augstākās izglītības diplomus saņēma Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Izglītības, valodu un dizaina fakultātes absolventi. Starp viņiem arī Anastasija Brituškina, profesionālās bakalaura studiju programmas Lietišķā komunikācija un tulkošana absolvente.

Anastasija stāsta, ka RTA viņas uzmanību piesaistījusi ar plašo studiju programmu piedāvājumu, turklāt jaunieti esot ieinteresējusi iespēja studēt ārzemēs. “Izmantoju iespēju mācīties Abant Izzet Baysal Universitātē Turcijā un Utenas koledžā Lietuvā, kā arī iziet praksi Grieķijā Erasmus+ programmas ietvaros, jo vēlējos paplašināt savu redzesloku. Tā bija interesanta pieredze, kuras laikā ieguvu jaunas zināšanas, kā arī praksē varēju pārbaudīt savas mutiskās tulkošanas prasmes.  Tieši tad es novērtēju, cik noderīgas ir lektores Gerdas Vogules vadītās mutiskās tulkošanas lekcijas,” atklāj jaunā tulkotāja.

Bez šaubām, studijas ir atbildīgs un pārbaudījumiem pilns laiks. Tāpēc kursabiedru atbalsts ir neatsverams, uz ko norāda arī jauniete: “Vislabākās atmiņas par RTA saistās ar jaukajām un sirsnīgajām kursa biedrenēm. Forši pavadīts laiks terasē paliks atmiņā uz mūžu.”

Atskatoties uz nu jau veiksmīgi noieto posmu, esošajiem un topošajiem RTA studentiem Anastasija iesaka: “Izbaudiet laiku, kas jums dots studijām RTA – tas paskries vēja spārniem!”

 

Izolde Aņiskoviča,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

Foto no A.Brituškinas personīgā arhīvaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.