Noslēgsies Rēzeknes Uzņēmējdarbības apmācību kurss

Piektdiena, 4. decembris, 2015
Pirmdien, 7. decembrī, Rēzeknes Augstskolā (RA) ar jaunu biznesa projektu prezentācijām un sertifikātu pasniegšanu noslēdzas Rēzeknes Uzņēmējdarbības apmācību kurss. Kursa ietvaros vairāk kā 30 dalībnieki deviņās nodarbībās no 30. oktobra līdz 2. decembrim apguva dažādas uzņēmējdarbības tēmas, kā piemēram, biznesa ideja un inovācija, dokumentu pārvaldība, intelektuālais īpašums, pārdošana, uzņēmējdarbības finansēšana, sociālie tīkli un e-komercija.

Nodarbībās bieži ar savu uzņēmējdarbības pieredzi dalījās esošie uzņēmēji. Kursa dalībnieki strādāja pie savu biznesa ideju attīstīšanas un 7. decembrī prezentēs septiņas biznesa idejas ekspertu panelim, pastāstot par līdzšinējo progresu un turpmākajiem plāniem biznesa idejas realizācijai, kā arī saņemot ekspertu ieteikumus.

Biznesa ideju prezentācijas notiks no plkst. 12.30, bet sertifikātus no plkst. 16.00 sekmīgajiem dalībniekiem pasniegs Zviedrijas vēstnieks Latvijā V.E. Henriks Landerholms. Aicināti piedalīties uzņēmēji, masu informācijas līdzekļu un uzņēmējdarbības vides attīstīšanas programmu pārstāvji.

Kursu organizēja biedrība “CONNECT Latvija”, sadarbībā ar pasākuma iniciatoriem Zviedrijas vēstniecību Latvijā un Rīgas Ekonomikas augstskolu – Stockholm School of Economics in Riga, kā arī TeliaSonera un Rēzeknes Augstskolu.

Papildu informācija:

Elmārs Baltiņš
Biedrība “CONNECT Latvija”
tel. 26220240
e-pasts: info@connectlatvia.lv


Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.