RTA pagalmā pulcējās mūziķi, rēzeknieši un pilsētas viesi

Pirmdiena, 3. augusts
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) 1. augustā notika rosība, jo akadēmijas pagalms tika izvēlēts par vienu no piecām vietām pilsētā, kur norisinājās svētku koncerti.

Rēzeknes pilsētas 735. jubilejas svinības Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas tuvumā sapulcēja mazus un lielus svētku svinētājus. Koncertā uzstājās vienīgā puišu grupa Latvijā “Baritoni”, kuras dalībnieku vidū ir arī RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes absolventi Mārtiņš Strods un Ingars Puncuļs, un grupa “Borowa MC”, kuras sastāvā muzicē RTA docētājs Ingars Gusāns. Skanēja jau labi zināmas un klausītāju iemīļotas dziesmas. Rēzeknes mazākumtautību koncerts “Lai tava dziesma skan” piešķīra svētkiem košas muzikālas krāsas. Savukārt vakara noslēgumā viesi sagaidīja leģendārās grupas “Pērkons” uzstāšanos un vēlāk ļāvās akordeona skaņu valdzinājumam instrumentālā ansambļa “Excelsus” izpildījumā.

 Svētku laikā RTA pārstāvji darbojās informatīvajā stendā, lai sniegtu visplašāko informāciju par studiju iespējām, valsts finansētajām budžeta vietām, uzņemšanas nosacījumiem, jo tieši šobrīd notiek jauno studentu uzņemšana. Interesenti vēlējās vairāk uzzināt par maģistra un doktora līmeņa studiju programmām.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija ir gandarīta par vērienīgo svētku koncertu, kas ļāva pasākuma apmeklētājiem baudīt gan kultūras programmu, gan iegūt informāciju par augstākās izglītības iestādi pilsētā.

 

Lolita Kivleniece-Kuzņecova,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu