RTA – izglītības, zinātnes un inovāciju centrs Rēzeknē

Ceturtdiena, 30. jūlijs
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) ir ne vien izglītības, zinātnes un inovāciju centrs Rēzeknē, bet arī jauneklīgās dzirkst uzturētājs pilsētā. Studentiskais gars un radošuma kvēle ir nemitīgs dzinulis īstenot jaunas un jaunas idejas.

29. jūlija rītā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” pulcējās Rēzeknes pilsētas iedzīvotāji un viesi uz kopīgām Rēzeknes pilsētas 735. jubilejas svinībām. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas informatīvajā stendā varēja uzzināt visplašāko informāciju par studiju iespējām, valsts finansētajām budžeta vietām, uzņemšanas nosacījumiem, jo tieši šobrīd notiek jauno studentu uzņemšana.

RTA piedāvā daudzveidīgu studiju programmu klāstu, akadēmijas galvenās vērtības – pieejama, kvalitatīva un konkurētspējīga augstākā izglītību, kas vērsta uz tautsaimniecības izaugsmi, inovatīvu, videi saudzīgu tehnoloģiju attīstībai nepieciešamu profesionāļu un analītiķu sagatavošanu.

Akadēmija savā nosaukumā lieto Rēzeknes pilsētas vārdu, tādējādi spilgti apliecinot piederību savai pilsētai. Vissirsnīgākie sveicieni pilsētas svētkos! Lai kopīgiem spēkiem mēs darām mūsu Rēzekni cēlāku, skaistāku, dzīvespriecīgāku!

 

 

Lolita Kivleniece-Kuzņecova,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu