RTA studiju programmas ”Interjera dizains” studenti veiksmīgi sadarbojas ar pasūtītājiem

Pirmdiena, 13. Jūlijs
Šogad Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) profesionālā bakalaura studiju programmas “Interjera dizains” studentiem 3. kursa studiju projektā bija iespēja izstrādāt interjera dizainu vēl mācību procesa ietvaros iepriekš nebijušiem objektiem, kas tika veikts sadarbībā ar pasūtītājiem.

Pirmo reizi studentiem tika dots izaicinājums izstrādāt vizuālo veidolu, kā arī funkcionālos risinājumus potenciālajai vīna darītavai, paredzot gan ražošanas procesam būtiskas praktiskās nianses, gan radot iedvesmojošu un atraktīvu vīna degustāciju un viesu uzņemšanas telpu dizainu. Pie konkrētā projekta strādāja divas 3. kursa studentes – Evita Strode un Agnese Zarāne docentes Diānas Apeles vadībā, piedāvājot atšķirīgus vīna darītavas interjera projekta redzējumus.

Jāpiemin, ka darba izstrādes procesā tika ņemta vērā arī iepriekš izstrādātā šī gada absolventes Dārtas Miezes vizuālās identitātes stila grāmata konkrētajai vīna darītavai, integrējot izstrādāto logotipu arī vīna darītavas interjerā un eksterjerā. Abi izstrādātie interjeri tika novērtēti ar augstāko atzīmi un guva ļoti labas atsauksmes no pasūtītāja. Projektu aizstāvēšanā piedalījās arī pats projekta pasūtītājs, kurš atzinīgi novērtēja gan projektu funkcionālos risinājumus, gan radošu estētisko vīna darītavas telpu dizainu. Pasūtītājs atzinīgi novērtēja arī studentu komunikāciju darba izstrādes procesā un cer uz turpmāko sadarbību projekta realizācijas gaitā. 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu