RTA studentiem diplomi Pleskavas dizaina festivālā

Trešdiena, 8. Jūlijs
Pleskavas dizaina festivāls (Pskov Design Festival) ir starptautiska jaunrades platforma profesionālai izaugsmei un pieredzes apmaiņai. Ikgadējais pasākums tiek rīkots Pleskavā (Krievija) kopš 2014. gada. Tā galvenais mērķis ir sniegt ikvienam iespēju radoši izpausties, demonstrēt un realizēt savas dizaina ambīcijas, kā arī nodibināt jaunus kontaktus profesionālajā vidē.

Pavasarī Pleskavā norisinājās 6. starptautiskais Pleskavas dizaina festivāls, ko ik gadu rīko Pleskavas Valsts universitātes Izglītības un dizaina tehnoloģiju fakultāte. Saistībā ar situāciju pasaulē šogad daudzas festivāla aktivitātes nenotika, bet starptautiskais plakātu konkurss tika izsludināts, un tajā varēja pieteikties elektroniski. Konkursā piedalījās arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) profesionālā bakalaura studiju programmas “Interjera dizains” 3. kursa studenti Mākslinieciskās noformēšanas kursa ietvaros un profesionālā maģistra studiju programmas “Dizains” 1. kursa studenti Grafikas kursa ietvaros (docētāja D. Apele). Plakātu akcija “Spēle četros stūros” šogad apvienoja dalībniekus no Pleskavas, Sanktpēterburgas, Komsomoļskas pie Amūras, Rēzeknes, Vitebskas un Doņeckas. Konkursa laureātu plakātu un kaligrāfijas darbu izstāde Pleskavā būs skatāmu līdz rudenim.

Plakātu izstādē-konkursā “Spēle četros stūros” godalgotas vietas ieguva Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studentes.

Trešās pakāpes diplomi nominācijās „Kaligrāfija” un “Plakāts” tika piešķirti RTA profesionālā maģistra studiju programmas “Dizains” 1. kursa studentei Intai Strodei, laureātu diplomi nominācijā “Plakāts” piešķirti RTA profesionālā bakalaura studiju programmas “Interjera dizains” 3. kursa studentēm Agnesei Zarānei, Amandai Spūlei, Līgai Spridzānei, Evitai Strodei un arī maģistrantei Intai Strodei nominācijā “Kaligrāfija”.

Apsveicam gan bakalaura, gan maģistra studiju programmas studentes, topošās dizaineres ar uzvarām starptautiskā konkursā!

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu