Lieliska studiju vide un draudzīga gaisotne – pamatkritēriji, izvēloties studijas RTA

Ceturtdiena, 2. jūlijs, 2020
27. jūnijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) virmoja īpaša gaisotne – Inženieru fakultātes absolventi saņēma augstākās izglītības diplomus. Starp viņiem arī Rohits (Rohit) no Indijas, kas veiksmīgi apguvis profesionālā maģistra studiju programmu “Datorsistēmas”.

RTA aktīvi strādā starptautiskās sadarbības jomā, kā arī piedalās  Erasmus+ programmas mācībspēku un studentu mobilitātē. Katru gadu RTA iestājas un sekmīgi studē ārvalstu jaunieši. Mūsdienīgs aprīkojums, plašs piedāvāto studiju programmu klāsts un draudzīga gaisotne ir tas, kas piesaista akadēmijas studentus un mudina dalīties savos iespaidos ar draugiem, iedrošinot arī viņus izvēlēties studijas RTA.

“Es apsvēru studiju iespējas ārzemēs un izveidoju nelielu sarakstu ar Latvijas universitātēm, iekļaujot starp tām arī RTA. Kad no draugiem, kas jau studēja RTA vai bija to absolvējuši, saņēmu labas atsauksmes, nolēmu izvēlēties akadēmiju,” atklāj Rohits.

Studējot RTA, Rohits Erasmus+ studentu mobilitātes ietvaros savas zināšanas pilnveidoja arī Vācijā. Jaunais speciālists uzsver, ka Erasmus+ piedāvā lielisku iespēju labāk iepazīt citas kultūras.

No daudzajiem pasākumiem RTA īpaši atmiņā jaunietim palikušas Divali festivāla svinības: “Man bija tāda sajūta, it kā es svinētu mājās. Tas bija neaizmirstams brīdis.”

Rohits nedomā apstāties pie sasniegtā un jau plāno turpināt studijas RTA, un tam ir iemesls. “Studiju vide RTA ir lieliska.  Mācībspēki vienmēr ir pieejami, kad nepieciešams atbalsts. Studiju kursi ir labi līdzsvaroti. Galvenais, ko studiju laikā esmu šeit pamanījis, – RTA ir ļoti zems stresa līmenis, un studentam tas ir ļoti svarīgi. Ja kāds vēlas studēt labvēlīgā vidē, tad viņam vajadzētu izvēlēties Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju,” pārliecināts Rohits.

RTA vienmēr lepojas ar saviem studentiem un viņu panākumiem. Pievienojies mūsu draudzīgajai saimei arī tu!

Vairāk par studiju iespējām RTA lasi šeit.

 

Izolde Aņiskoviča,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas

informācijas speciāliste

 

Foto no Rohita personīgā arhīvaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.