RTA Izglītības, valodu un dizaina fakultātes absolventi – pieprasīti speciālisti darba tirgū

Pirmdiena, 29. Jūnijs
26. jūnijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notika Izglītības, valodu un dizaina fakultātes (IVDF) absolventu izlaidumi.

RTA rektores vietnieks sadarbības un attīstības jautājumos asociētais profesors Gunārs Strods, sveicot absolventus, uzsvēra, ka Eiropas Savienības augstskolu novērtēšanas sistēmas “U-Multirank” rezultāti liecina, ka RTA ierindojas pasaules 25 labāko universitāšu vidū studentu mobilitātes ziņā un ka tas ir, pateicoties arī IVDF absolventiem, kuri izmantoja Erasmus+ apmaiņas programmas sniegtās iespējas un mācījās ārvalstīs, uzrādot labus rezultātus un gūstot nozīmīgu pieredzi. G. Strods vēlēja nepazaudēt saikni ar RTA un turpināt iesākto sadarbību – studijās, projektos u.tml.

RTA Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekāns profesors Jānis Dzerviniks, sveicot absolventus svētkos, vēlēja, lai iegūtās zināšanas sniedz stabilu un drošu pamatu dzīvei, kā arī aicināja jaunos speciālistus turpināt pilnveidoties RTA maģistra studiju programmās vai profesionālās pilnveides programmās.

Pēc diplomu saņemšanas absolventi pateicās RTA docētājiem par sniegtajām zināšanām un prasmēm, labiem un uzmundrinošiem vārdiem, sniegtajiem padomiem, par dalīšanos pieredzē un aizrautību, darot savu darbu.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Arinas Belovas fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu