RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātē – jau 5550 absolventu

Piektdiena, 26. Jūnijs
19.jūnijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notika Ekonomikas un pārvaldības fakultātes absolventu izlaidumi. Ievērojot valstī noteiktos piesardzības un sociālās distancēšanās noteikumus, šogad izlaiduma svinīgais pasākums notika RTA pagalmā, piešķirot svētkiem īpašu noskaņu.

Atklājot izlaidumu, RTA rektore profesore Iveta Mietule sveica absolventus svētkos un pateicās par kopīgo sniegto ieguldījumu RTA izaugsmē: “Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija ir augusi kopā ar jums visus šos gadus. Akadēmijas augstie vērtējumi lielā mērā sasniegti, tieši pateicoties jums. Tās ir jūsu studijas partneru augstskolās Erasmus+ programmas ietvaros. Tās ir jūsu prakses uzņēmumos reģionā un ārpus Latvijas. Tā ir jūsu dalība studentu konferencēs Latvijā un ārpus tās. Tie ir akadēmijas personāla īstenotie projekti. Tie ir mūsu absolventu dibinātie uzņēmumi. Viss, ko mēs šajos gados paveicām kopā, palīdzēja izaugt akadēmijai.” RTA rektore atgādināja, ka Covid-19 laiks visiem iemācīja to, ka nekas šajā pasaulē nav paredzams, tāpēc absolventiem viņa novēlēja profesionālo sagatavotību neparedzētajam un neplānotajam, būt atvērtiem izaicinājumiem un atcerēties to, ka katrs pats esam savas dzīves saimnieks.

Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekāne profesore Iluta Arbidāne, sveicot absolventus, uzsvēra, ka šī ir īpaša diena, jo nu ir redzams, kas ir paveikts. Viņa pateicās absolventiem, ka studijām izvēlējušies tieši Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, un atklāja, ka šodienas gaviļnieki piepulcējušies Ekonomikas un pārvaldības fakultātes 5550 absolventu pulkam.

Pēc diplomu saņemšanas absolventi pateicās akadēmijas mācībspēkiem un darbiniekiem par iespēju mācīties, augt un pilnveidoties Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, lai spētu virzīties tuvāk saviem sapņiem un realizēt iecerēto.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Arinas Belovas fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu