RTA sagatavo skolotājus, kuri nākotnē iedvesmos skolēnus

Ceturtdiena, 11. jūnijs, 2020
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) daudzu gadu garumā sagatavo jaunos pedagogus. Aizraujošas lekcijas, aktīva ārpusstudiju dzīve, prakses iespējas Latvijā un ārzemēs, tās ir tikai dažas no priekšrocībām, studējot pedagoģiju RTA

Laura Seņkāne ir aktīva un radoša jauniete, kura līdzās studijām atrod laiku strādāt Rēzeknes novada Stoļerovas pagastā, vadot Mazpulku organizāciju un mazos stoļeroviešus radinot pie dabas un darba mīlestības. Laura studē 3. kursā Izglītības, valodu un dizaina fakultāte, vairākkārt bijusi praksē Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijā, kur teorētiskās zināšanas pielietojusi praksē.  “Es studēju par skolotāju, jo spēju viegli rast kontaktu ar bērniem, skolēniem, kā arī uzskatu, ka šī profesija ir prestiža, pieprasīta un vajadzīga mūsdienās. Esmu pārliecināta, ka RTA iegūtās zināšanas sniegs man pamatus karjeras izvēlē un tās pilnveidē. Mums valstī vajadzīgi aizrautīgi un iedvesmojoši, talantīgi un radoši pedagogi,” ar pārliecību pauž L. Seņkāne. Savu nākotni studente saista ar darbu izglītības jomā, jo vairākus gadus vada deju grupu “Putni”, mācot bērniem kustību prieku un sniedzot iespēju uz brīdi nolikt malā telefonus un planšetes.

Jauno studentu uzņemšana studijām RTA notiks no 27. jūlija līdz 3. augustam Atbrīvošanas alejā 115, 121. telpā.  Pilna laika studijām pieejamas valsts finsētās budžeta vietas. Ja arī Tu domā, ka varētu nākotnē sniegt savu pienesumu jaunas paaudzes izglītošana, nāc un pievienojiet RTA studējošo saimei!

 

Lolita Kivleniece-Kuzņecova,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.