RTA studente Līga Ivanova: “Tikai darot sirdij tuvas lietas, rezultāts būs veiksmīgs!”

Svētdiena, 24. maijs, 2020
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas „Uzņēmējdarbība” (specializācija „Mārketinga sektora vadītājs”) 2. kursa studente Līga Ivanova nākotnē vēlas strādāt mārketinga nozarē, tādēļ studijas izvēlētajā programmā ir solis tuvāk nākotnes sapņiem.

“Kad ārkārtas situācija stājās spēkā, daudziem aktuāls kļuva jautājums – kā varēs strādāt mājās? Kā savu ikdienu mainīt, neizejot ārā no mājām? Bet viss notiek, un esam pieraduši pie šīs neparastās ikdienas. Pateicoties RTA docētājiem, lekcijas notiek pēc plāna, darbi un mājasdarbi tiek pārbaudīti laicīgi, tiek uzdoti nākamie uzdevumi, kas jāpaveic. Docētāji ir atsaucīgi un nepieciešamības gadījumā sasniedzami telefoniski vai elektroniski,” stāsta Līga, piebilstot, ka jaunajā ritmā ir svarīgi sastādīt dienas vai nedēļas plānu, kas palīdzēs neaizmirst paveicamos darbus.

Jauniete jau otro gadu iesaistās RTA Studējošo padomē, ko raksturo kā “mazu ģimeni, kurā dzimst un tiek realizētas jaunas idejas”. Līga atzīst, ka atmiņā palikuši visi pasākumi, kas tikuši rīkoti kopā ar RTA SP jauniešiem, bet spilgti atceras 1. kursa iesvētības, kurām notika īpaša gatavošanās.

Līgas hobijs ir sports. “Ikdienā sportoju daudz – svarīgu lomu manā dzīvē ieņem volejbola un fitnesa treniņi. Aktīvi iesaistos dažādos projektos, semināros un pasākumos, labprāt pavadu laiku ar ģimeni,” stāsta jauniete. Četrus gadus Līga darbojās Rēzeknes pilsētas Jauniešu domē. “Pirmajā gadā biju Jauniešu domes dalībniece, otrajā gadā – Jauniešu domes vadītāja vietniece, bet atlikušajos divos gados – Jauniešu domes priekšsēdētāja,” stāsta Līga.  

“Jauniešu domes vadīšanas laikā esmu īstenojusi vairākus pašas rakstītus jauniešu iniciatīvu projektus, strādājusi brīvprātīgo darbu, vadījusi vairākus pilsētas mēroga pasākumus, apmeklējusi seminārus, devusies divās ārvalstu nometnēs, ieguvu balvu “Rēzeknes pilsētas gada iedvesma 2016 “ un paralēli tam visam absolvēju vidusskolu. Jauniešu domē kopīgiem spēkiem izveidojām spēcīgu komandu, ar kuru darbi veicās pavisam viegli,” stāsta enerģiskā jauniete, piebilstot: “Gribētu pateikt lielu paldies Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centram “Zeimuļs” par atbalstu un iespējām, ko sniedza man.”

“Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija ir vieta, kur docētāji tev palīdzēs un atbalstīs, te var sevi pilnveidot, ir iespēja piedalīties dažādos projektos, gūstot pieredzi un jaunus kontaktus. Vidusskolniekiem iesaku izvēlēties sev tīkamāko studiju programmu, jo, tikai darot sirdij tuvas lietas, rezultāts būs veiksmīgs. Gaidām RTA studentu pulkā!” aicina Līga.

Vairāk informācijas par RTA studiju programmu piedāvājumu – www.rta.lv.

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

Māra Justa foto un no L. Ivanovas personīgā arhīvaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.