Notika RA Studējošo padomes organizētais sadraudzības pasākums

Otrdiena, 1. decembris, 2015
25. novembrī Rēzeknes Augstskolā (RA) notika RA Studējošo padomes organizētais sadraudzības pasākums, kura tēma bija „Baudas noslēpumi”.

Konkursam cīņā par galveno balvu – boulinga spēli un saunas apmeklējumu – bija pieteikušās piecas komandas. Katra komanda bija sagatavojusi priekšnesumu par izvēlēto tēmu. Dalībnieki bija iestudējuši gan dejas, gan uzvedumus. Katru priekšnesumu vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Kaspars Vanags, Elīna Zujāne, Oskars Bulis, Dāvis Greļevskis.

Katra komanda tika pie dažādām nominācijām. Erasmus+ studentu komanda saņēma nomināciju „Internacional Masive Party poopers”, komanda „Durasex” tika pie nominācijas „Party Woods”, savukārt komanda „Karsējmeitenes” saņēma nomināciju „Cheerleaders in training progress”, balvā iegūstot dāvanu karti no atbalstītāja „Ausmeņa Kebabs”.

Galveno balvu – boulinga spēli un saunas apmeklējumu – saņēma komanda „Neons”, kas visus pārsteidza ar savu priekšnesumu, izdejojot dziesmu popūriju. Pasākuma otrajā daļā bija jautras dejas kopā ar instrumentālo grupu „Weird Wednesdays”.

RA Studējošo padomes vadītāja vietniece Sintija Kaļva, stāstot par pasākumu, atklāj, kādēļ tika izvēlēts tāds nosaukums: „Bauda – tas katram ir kaut kas savs, kāds bauda tēju vienatnē, cits laiku kopā ar mīļoto cilvēku. Mēs baudām studentu dzīvi un šajā pasākumā atklājām, cik dažādos veidos to var baudīt.” Sintija uzsvēra, ka pasākums ir izdevies, jo bija jauka gaisotne, laba mūzika, interesanti priekšnesumi un labas balvas.

„Man pasākums patika, jo uzskatu, ka katrs pats ir daļiņa no pasākuma. Ja mēs esam atvērti un iesaistāmies visā, pasākums ir izdevies, ja esam īgni un nekur negribam piedalīties, tad arī var meklēt dažādas kļūdas. Paldies apmeklētājiem un gaidīsim nākamos Rēzeknes Augstskolas Studējošo padomes organizētos pasākumus,” saka Sintija.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Jāņa Pudža fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.