Atvērta pieteikšanās tiešsaistes biznesa hakatonam HackTheBiz

Ceturtdiena, 21. maijs, 2020
No 12. līdz 14. jūnijam Latvijā norisināsies biznesam veltīts tiešsaistes hakatons “HackTheBiz”. Hakatona mērķis ir rast risinājumus COVID-19 vīrusa krīzes radītajiem izaicinājumiem uzņēmējdarbības jomā un gūt labumu no strauji augošās digitālās vides un tās iespējām, palīdzot uzņēmējiem paaugstināt produktivitāti un nodrošināt efektīvāku laika un resursu izmantošanu.

HackTheBiz hakatons notiks virtuālā vidē, kur 48 stundu laikā dažādu nozaru profesionāļi – mentori palīdzēs komandām radīt jaunas, dzīvotspējīgas biznesa idejas uzņēmējdarbības atbalstam, ko hakatona noslēgumā vērtēs profesionāļu žūrija. Uzvarētāji saņems vērtīgas balvas no organizētājiem un sadarbības partneriem.

Pasākumā aicināti piedalīties individuālie dalībnieki un grupas līdz 5 cilvēkiem no visas Latvijas – uzņēmumu pārstāvji, topošie uzņēmēji, IT jomas, mārketinga, biznesa un finanšu speciālisti, studenti un entuziasti. Hakatona dalībniekam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam.

 “Strauji attīstoties digitālajai videi un tehnoloģiskajiem risinājumiem, paplašinās arī iespējas digitālos rīkus izmantot ikdienā. Virtuālā pasaule palīdz mums būt produktīvākiem, kā arī veicina socializēšanos visdažādākajos līmeņos, bet lai šos rīkus lietderīgi izmantot, vajadzīgi jauni risinājumi, pakalpojumu formāti un idejas turpmākai attīstībai.” saka LTRK Biedru attiecību daļas vadītājs Edgars Ernstsons

Iepazīties ar hakatona detaļām un tēmām ideju ģenerēšanai, kā arī reģistrēties var: https://www.vatp.lv/HackTheBiz. Reģistrācija atvērta līdz 2020. gada 10. jūnijam. Dalība ir bezmaksas.

Tiešsaistes hakatonu organizē Nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” sadarbībā ar partneriem: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, mobilo sakaru operatoru BITE, Altum, Magnetic Latvia, Kurzemes Biznesa inkubators, Liepājas Universitāte, Coworking Liepaja, Ventspils Augstskola, Ventspils Biznesa atbalsta centrs, Ventspils Augstskolas attīstības fonds un projekts “Kurzemes Inovāciju granti studentiem” (KInGS).

Ja ir komentāri un jautājumi, iespējams sazināties ar VATP Investīciju piesaistes un attīstības vadītāju Robertu Gaižuti ( roberts.gaizutis@vatp.lv).

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2600 individuāli biedri un aptuveni 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2018.gadā pārsniedza 16,75 miljardus eiro. Kopējais pārstāvēto juridisko biedru skaits ir lielāks par 5700.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

 

Papildu informācijai:

 

Inese Raiba

Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija T. + 371 67830825

  1. + 371 26642131

inese.raiba@chamber.lv

www.chamber.lvRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.