Vasaras skolas jauniešiem vecumā no 14 līdz 25 gadiem

Otrdiena, 5. maijs, 2020
Vai esi gatavs vasarai?

Ko saki par izklaidi ar mākslīgā intelekta algoritmiem, vienlaikus glābjot pasauli un iegūstot jaunus draugus no visas Eiropas?

Kopš 2019.gada oktobra RTA ir uzsākusi ERASMUS+ “Digital Heroes” projekta realizāciju, kura ietvaros divas vasaras pēc kārtas Rumānijā tiks organizētas vasaras skolas jauniešiem vecumā no 14 līdz 25 gadiem ar mērķi sniegt viņiem iespēju iepazīt inženierzinātnes un digitālās tehnoloģijas, piedaloties dažādās aktivitātēs.*

Vasaras kursus organizē 4 institūciju konsorcijs: Burgas Free University (Bulgārija), Small Academy (Rumānija), Digijeunes (Francija) un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija. Iniciatīvu līdzatbalsta Eiropas Savienības Erasmus + programma.

Izmitināšana, ēdināšana un ceļojumu izmaksas: izmitināšana notiks hosteļos/ dzīvokļos norises vietas tuvumā Bukarestē. Katru dienu tiks nodrošinātas 3 maltītes (brokastis, pusdienas, vakariņas). Dalībnieki mitināsies istabās ar citiem grupas locekļiem. Visas ceļojumu izmaksas segs organizatori. Dalības maksa nav paredzēta.

Esi aktīvs un reģistrējies bez maksas līdz 31.maijam, pamatojoties uz savām interesēm un iespējām!

Reģistrēties un vairāk par programmu šeit.

Sīkākā informācija: projekta RTA koordinatore Jeļena Lonska (Jelena.Lonska@rta.lv, tel. 26428081).

* apmācība notiks angļu valodā. Sakarā ar patreizējiem un iespējamajiem nākotnes pašmāju un starptautiskajiem ceļošanas ierobežojumiem, kas varētu ietekmēt 2020.gada vasaras Digital Heroes mobilitātes, mēs atliekam tās uz vēlāku laiku, kuru mēs pagaidām diemžēl nevaram noteikt. Mēs attiecīgi arī pagarinām pieteikšanās datumu līdz 31.maijam. Tas nozīmē, ka līdz tam jūsu kandidatūra tiks saglabāta un mēs ar jums sazināsimies jūnija pirmajā nedēļā, lai informētu par atlases rezultātiem. Tad mēs arī paziņosim, kad notiks mobilitātes.

PDF Vasaras skola

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.