RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultāte uzmundrina ārvalstu studentus

Ceturtdiena, 9. aprīlis, 2020
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Ekonomikas un pārvaldības fakultātē studē pāri par 40 studentiem no ārzemēm – Indijas, Pakistānas, Uzbekistānas.

Šobrīd, kamēr valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis, lekcijas RTA klātienē nenotiek, bet studiju process tiek organizēts attālināti. Ārzemju studentiem akadēmija palīdzēja sarūpēt datorus, kuriem jauniešiem to nebija, kā arī parūpējās par citām lietām – iepirktas galda spēles, sporta inventārs lietderīgai brīva laika pavadīšanai.

Šonedēļ Latvijā tiek gaidītas Lieldienas, neraugoties uz atšķirīgajām tradīcijām, Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekāne asoc. prof. Iluta Arbidāne sarūpējusi nelielas dāvanas, lai iepriecinātu ārzemju studentus, kuri ir tālu no mājām. Uzmundrinājuma, atbalsta un iedrošinājuma vārdi būs noderīgi, kamēr nav satikšanās klātienē. Savukārt dienesta viesnīcas vadītāja Inese Jermakoviča, atbilstoši svētkiem, veidojusi telpas vizuālo noformējumu. Lai pavasaris visiem RTA studentiem un darbiniekiem atnāk ar pozitīvismu un cerības par visu labo piepildās!

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.