Notiek III Starptautiskais zinātniskais kongress

Pirmdiena, 6. aprīlis, 2020
No 2. līdz 10. aprīlim notiek III Starptautiskais zinātniskais kongress “SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE – 2020” http://www.isc-sai.org/.

Kongresa viens no organizatoriem ir Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Ekonomikas un pārvaldības fakultāte, sadarbībā ar Vadima Hetmana vārdā nosauktās Kijevas nacionālās ekonomikas Universitātes Krivoj Rog ekonomikas institūtu (Ukraina) un Buhāras valsts universitāti (Uzbekistāna). Sakarā ar COVID19, kongresa formāts tika mainīts un norisinājās onlainā, nevis, kā tas tika plānots sākotnēji, t.i. Latvijā, Ukrainā un Uzbekistānā. Kongresa ietvaros tiek organizēti arī studentu konkursi: Biznesa plānu konkurss un juridisko zinātņu studentu konkurss. Abi šie konkursi ir pārcelti uz 2020. gada rudeni.

Kongresa ietvaros, sadarbībā ar ATLANTIC PRES ir izdots rakstu krājums: Proceedings of the  III International Scientific Congress Society of Ambient Intelligence 2020 (ISC-SAI 2020) https://www.atlantis-press.com/proceedings/isc-sai-20. Rakstu krājums ir iesniegts indeksācijai Web of Science. Rakstu krājuma tapšanā un konferences organizēšanā savu ieguldījumu ir devuši fakultātes docētāji: Daina Znotiņa, Iluta Arbidāne, Iveta Mietule, Lienīte Litavniece, Sandra Murinska, Anda Zvaigzne.

RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekāne asoc.prof. Iluta ArbidāneRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.