Iepazīsti RTA virtuālajā tūrē

Ceturtdiena, 2. aprīlis, 2020
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) šobrīd darba un studiju process norit attālināti. Kā atzīst vairums docētāju un studentu, tad šis laiks lieliski noder, lai triecientempā pārorientētos uz virtuālo vidi, pieņemtu izaicinājumus un pastiprināti apgūtu digitālās prasmes.

Visiem tiem, kuri šī gada vidū vēlēsies uzsākt studijas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, iesakām apmeklēt akadēmijas mājas lapu un uzzināt par studiju programmām. Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju, uzņemšanas nosacījumi var mainīties, tāpēc aicinām regulāri sekot līdzi jaunākajai informācijai.

RTA studiju un zinātņu prorektore asoc. prof. Angelika Juško-Štekele, komentējot reflektantu vasaras uzņemšanu norāda: „Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija nodrošinās uzņemšanu visās izsludinātajās studiju programmās, atbilstoši aktuālajiem uzņemšanas procesa regulējumiem. Nepieciešamības gadījumā RTA gatava nodrošināt uzņemšanas procesu arī attālināti.”

Tā kā klātienes tikšanās šobrīd ar potenciālajiem reflektantiem nav iespējamas, piedāvājam iepazīt RTA Inženieru fakultāti, apmeklējot virtuālo tūri https://www.rta.lv/inzenieru_fakultate_360/

Ikviens interesents aicināts uzdot sev aktuālos jautājumus RTA sociālajā tīklā www.facebook.com/Rezeknes.Tehnologiju.akademija, rakstot uz e-pastu: san@rta.lv vai zvanot pa tālr. 26656553.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija šobrīd ir 6. lielākā valsts dibinatā augstakās izglītības iestāde, kurā studē pāri par 1700 studējošajiem, pirma līmeņa, bakalaura, maģistra un doktora studiju programmas trijās fakultātēs – Ekonomikas un pārvaldības, Inženieru, Izglītības valodu un dizaina.

Kontaktinformācija: 

san@rta.lv,

tālr. 26656553 

Lolita Kivleniece-Kuzņecova, 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītaja

M. Justa foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.