„Studijas attālināti – kaut kas jauns tik ierastajā studentu dzīves ritmā”

Otrdiena, 31. marts, 2020
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Studējošo padomes vadītāja, profesionālās bakalaura studiju programmas „Ekonomika” (specializācija „Finanšu un grāmatvedības vadība”) 4. kursa studente Diāna Drozdova dalās savos iespaidos par attālināto studiju procesu.

„Šis laiks, kad studijas notiek attālināti, ir kaut kas jauns ierastajā studentu dzīves ritmā. Iespējams, nākotnē mums tā jau būs ierasta lieta un daļa studiju procesa notiks attālināti.

Bet šobrīd, studējot attālināti, ir jāizbauda laiks, ko pavadi mājās. Ikdienā, kad bija lielā steiga un skriešana, nepievērsām uzmanību daudzām lietām. Šajā ārkārtas situācijā mēs varam baudīt laiku kopā ar saviem mājiniekiem, vairāk uzmanības un laika pievērst viņiem. Varam izlasīt kādu grāmatu vai noskatīties filmu, ko jau sen gribējām izdarīt.

Es šajā laikā pievēršu uzmanību studiju procesa noslēgšanas posmam, jo nu mierīgi var padomāt, kā arī neaizmirstu par saviem mājiniekiem un uzcepu kādu gardu kūku. Izbaudu laiku, pastaigājoties ar savu sunīti,” saka D. Drozdova.

Šajā saspringtajā laikā RTA Studējošo padomes vadītāja visiem novēl sargāt gan sevi, gan arī citus, atgādinot to, cik svarīgi ir būt atbildīgiem un palikt mājās.

 

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.