EPF studente Diāna Drozdova – RTA Studējošo padomes vadītāja

Otrdiena, 10. marts, 2020
Tā kā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Studējošo padomes (SP) vadītājs, Inženieru fakultātes (IF) pašpārvaldes vadītājs Kaspars Miezis janvārī absolvēja maģistra studiju programmu „Vides aizsardzība”, tad RTA SP sastāvā ir notikušas būtiskas izmaiņas – RTA SP vadītāja ir profesionālās bakalaura studiju programmas „Ekonomika” (specializācija „Finanšu un grāmatvedības vadītājs”) 4. kursa studente Diāna Drozdova, bet IF pašpārvaldes vadītājs – profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas „Programmēšanas inženieris” 2. kursa students Kristaps Bulavskis.

Studējošo padomes vadītājas vietnieks ir otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas „Uzņēmējdarbība” (specializācija „Mārketinga sektora vadītājs”) 2. kursa students Sandis Proms, bet IF Studējošo pašpārvaldes vadītāja vietnieks – profesionālās bakalaura studiju programmas „Mehatronika” 2. kursa students Kristiāns Geršebeks.

RTA SP vadītāja Diāna Drozdova ir aktīva jauniete, kura atrod laiku gan studijām, gan ārpusstudiju aktivitātēm. Kopš 2016. gada septembra viņa darbojas RTA teātrī „ĶerRA”, dzied RTA korī „Sonitum”, piedaloties ar abiem kolektīviem dažādos pasākumos un festivālos un reklamējot akadēmiju. Diāna ir pildījusi RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studējošo pašpārvaldes vadītājas pienākumus, Studējošo padomes vadītājas vietnieces, kā arī Kultūras virziena vadītājas pienākumus, organizējot studentiskus un atraktīvus pasākumus akadēmijas studentiem.

RTA studenti plāno daudzveidīgus pasākumus, lemj par dažādiem studentiem aktuāliem jautājumiem un apmeklē arī Latvijas Studentu apvienības (LSA) biedru sapulces. Kā informē RTA SP sabiedrisko attiecību virziena vadītājas vietniece, bakalaura studiju programmas „Tiesību zinātne” 1. kursa studente Elīza Lukste, tad 7. martā RTA studenti kopā ar jauniešiem no visas Latvijas pulcējās LSA 25. kongresā. “Pirms kongresa studentiem bija lieliska iespēja neoficiālā gaisotnē diskutēt ar Valsts prezidentu Egilu Levitu un uzdot jautājumus par augstskolu reformu un par augstāko izglītību kopumā. LSA kongresā tika apspriesti jautājumi par LSA darbību 2019. gadā,” stāsta Elīza.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto no RTA SP arhīva un Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.