Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija piedalījās izglītības izstādē „SKOLA 2020” Rīgā

Pirmdiena, 2. marts, 2020
No 28. februāra līdz 1. martam Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) piedalījās Starptautiskajā izglītības izstādē „SKOLA 2020”.

Akadēmijas stendā varēja  saņemt visplašāko informāciju par 45 studiju programmām, 300 valsts finansētajām budžeta vietām, studiju un prakses iespējām Erasmus+ programmā, ārpusstudiju aktivitātēm un dienesta viesnīcu.

Triju dienu garumā nācās atbildēt uz skolēnu, skolotāju un vecāku uzdotajiem jautājumiem. Uzmanības piesaistei stendā  tika novietots RTA studentu veidotais robots. Studiju programmas “Pārtikas produktu pārstrāde” studenti mācībspēku – Ineses Silickas un Samantas Gailes vadībā, bija sarūpējuši našķus no pupu miltiem. Izstādes apmeklētāji labprāt degustēja un ļāvās minējumiem par krekeru sastāvu. Stendā varēja satiks arī kaņepju saimniecības “Obelisk farm” vadītāju, RTA absolventu Andri Višņevski. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas stendu izstādē apmeklēja arī izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, kā arī citu augstskolu kolēģi.

Izstāde „SKOLA” ir viens no lielākajiem pasākumiem, kas vienkopus pulcē skolu jaunatni un izglītības iestāžu pārstāvjus.

Nākamais lielākais informatīvais pasākums notiks pēc mēneša RTA – Informācijas diena, kurā gaidīts ikviens interesents, lai saņemtu atbildes uz jautājumiem un iedrošinājumu studijām akadēmijā.

Lolita Kivleniece-Kuzņecova,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.