ERASMUS+ paplašina sadarbības loku

Otrdiena, 25. februāris, 2020
11.-12. februārī Tallinas Tehnoloģiju universitātē norisinājās pasākums “Study Abroad Fair/Partner Days”, kurā kā dalībnieks un pārstāvis piedalījās arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Inženieru fakultātes ārējo sakaru koordinatore Ilze Mežinska.

Pasākuma pirmās dienas programma tika veltīta savstarpējās sadarbības veicināšanai starp vairāk kā divdesmit dažādu pasaules valstu augstākās izglītības iestāžu pārstāvjiem. Pasākuma organizētāji- Tallinas Tehnoloģiju universitātes prorektors akadēmiskajos jautājumos Hendrik Voll, Starptautiskās sadarbības nodaļas vadītājs Reijo Karu, Koordinatore Starptautiskā mārketinga nodaļā Sabina Maidla un citi, iepazīstināja ar universitātes iespējām un aicināja dalībniekus uz ciešāku sadarbību nākotnē. Organizētās ekskursijas laikā tika apskatītas universitātes telpas, tajā skaitā TalTech Smart Campus: Augstsprieguma un automatizēto automašīnu laboratorijas.

Pasākuma otrajā dienā tika organizēta Tallinas Tehnoloģiju Universitātes ikgadējā pasākuma Study Abroad Fair norise. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt un dalīties ar informāciju par studentu studiju un stažēšanās iespējām apmaiņas programmu ietvaros. Pasākumā kopumā piedalījās aptuveni simts (no tiem klātienē aptuveni piecdesmit) TalTech partneriestādes un organizācijas, kā arī pārstāvji no dažādu valstu vēstniecībām.

Pasākums deva lielisku iespēju nostiprināt savstarpējo sadarbību ar Tallinas Tehnoloģiju universitāti, nodibināt jaunus kontaktus ar partneriem no Vācijas, Zviedrijas, Austrijas un citām valstīm, kā arī iepazīstināt studentus un citus interesentus ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas piedāvājumu un iespējām studiju un prakses realizēšanai Erasmus+ programmā.

 

RTA Inženieru fakultātes ārējo sakaru koordinatore

 Ilze Mežinska

 

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.