RTA piedalījās pasākumā „Mana izaugsmes iespēja”

Pirmdiena, 24. februāris, 2020
21. februārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” norisinājās pasākums „Mana izaugsmes iespēja”.

Šī pasākuma laikā varēja tuvāk iepazīt izglītības iestādes, jauniešiem piedāvātās iespējas Rēzeknes pilsētā. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) prezentēja  studiju programmas, valsts finansētās budžeta vietas un stāstīja par studentisko vidi, topošo studentu dienesta viesnīcu līdzās akadēmijas studiju korpusam. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju pārstāvēja un par inženierzinātnēm stāstīja 3. kursa studiju programmas “Mehatronika” studenti Rūdolfs Čeirs un Vitālijs Jurčs, topošā programmēšanas inženiere Arina Belova, Izglītības, valodu un dizaina fakultāti pārstāvēja Eduards Zariņš, bet Ekonomikas un pārvaldības fakultāti – Sanita Kuzminska.

Pasākumu ieskandināja Diona Liepiņa ar savu priekšnesumu, bet tā  noslēgumā katra izglītības iestāde saņēma pateicības rakstu par atbalstu un veikto ieguldījumu šī pasākuma organizēšanā.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas pārstāvjus varēs satikt 26. februārī Balvu valsts ģimnāzijas Karjeras dienā, kā arī starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 28. februāra līdz 1. martam.

Vidusskolu klašu grupas ir aicinātas apmeklēt RTA, lai klātienē iepazītu laboratorijas, satiktos ar studentiem un mācībspēkiem, saņemtu atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem. Pieteikšanās pa tālr. 26481995, e-pastu: san@rta.lv.

 

Lolita Kivleniece-Kuzņecova,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.