ERASMUS+ mobilitāte- iespēja sadarboties un pilnveidoties

Pirmdiena, 17. februāris, 2020
Izmantojot Erasmus+ mobilitātes sniegtās iespējas, 3. un 4. februārī Kauņas Kolēģiju apmeklēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas “Pārtikas produktu pārstrāde” direktore, lektore Inese Silicka un RTA Inženieru fakultātes Inženierzinātņu institūta inženieres Samanta Gaile un Inese Bernāne.

RTA un Kauņas Kolēģija ir iesaistījušās kopīgā komercializācijas projektā “Augu valsts izcelsmes produktu ražošanas tehnoloģiskā procesa pētījuma izstrāde pakalpojuma saņēmējam SIA “Nature Line””, kura rezultātā paredzēts izstrādāt jaunus produktu prototipus meža veltēm.

Tiekoties ar Kauņas Kolēģijas Pārtikas tehnoloģiju katedras vadītāju Ingrīdu Kraujutieni, tika apspriestas projekta un abu iestāžu īstenoto pārtikas pārstrādes programmu aktualitātes, kā arī studentu prakses vietas. Savukārt ieskatu projekta ietvaros veiktajā pētījumā Kauņas Kolēģijas mācībspēki un studenti varēja gūt no lektores I. Silickas vieslekcijas.

Vizīte sniedza arī vērtīgu praktisko pieredzi, jo kopā ar lietuviešu kolēģiem RTA pārstāves Kauņas Kolēģijas laboratorijās strādāja pie kvalitatīvo rādītāju noteikšanas liofilizētajām meža veltēm un kopīgi  apmeklēja Paņevežas uzņēmumu “Geld Baltic”, kas ražo liofilizētus (freeze dried food / saldēti kaltētus) produktus.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.