Iespēja studentiem

Pirmdiena, 3. februāris, 2020
Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina fabrika aicina studentus līdz 9. februārim pieteikties inovāciju platformas «DEMOLA Latvia» jaunajai pavasara sezonai. «DEMOLA» ir programma, kurā studentu komandas trīs mēnešu garumā strādā pie kādas reālas uzņēmumu izvirzītas problēmsituācijas. Visu augstskolu uzņemtie studenti pēc veiksmīgas trīs mēnešu dalības programmā saņem stipendiju 600 eiro apmērā. 
 
Pieteikšanās un detalizēta informācija par uzņēmumiem un to iesniegtajām problēmsituācijām: http://bit.ly/applydemolalatvia
 
DEMOLA vairāku sezonu garumā ir pierādījusi, ka studenti spēj piedāvāt svaigu skatījumu gan kā nākotnes profesionāļi, gan nākotnes patērētāji. Daudzi no risinājumiem ir arī ieviesti. Kā lielu ieguvumu no programmas paši studenti min darbu komandā, kurā ir pēc iespējas dažādāku augstskolu, valstu, studiju programmu un kompetenču pārstāvji. Tāpēc aicinām izplatīt informāciju par programmu arī Jūsu augstskolā, lai informāciju par iespēju sasniedz pēc iespējas plašāku studentu loku.
 
Šeit atradīsiet linkus ar papildu informāciju, kā arī vizuāļus dažādiem sociālajiem tīkliem:


Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.