RTA Studējošo padome un biedrība „Vēlos palīdzēt” organizēja labdarības akciju

Pirmdiena, 30. decembris, 2019
20.decembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Studējošo padomes pārstāvji kopā ar biedrības „Vēlos palīdzēt” pārstāvi Rasmu Jēkabsoni devās uz Rikavas pagasta Kultūras namu, lai sagādātu brīnišķīgus svētkus Rikavas pagasta iedzīvotājiem.

Mums visiem izdevās sagādāt dāvaniņas 48 pensionāriem un 21 bērnam, kuri bija ieradušiem saņemt savas dāvanas svētku pasākumā. Katra saņēmēja acīs bija redzams neizmērojams prieks par lielisko pārsteigumu, jo viņi ne tikai saņēma dāvanas, bet arī varēja baudīt svētku koncertu un mieloties pie svētku galda, kuru bija sarūpējusi Rasma. Bērni kopā ar rūķiem devās rotaļās, bet pensionāri, saņemot dāvanas, skaitīja skaistus dzejolīšus un izbaudīja laiku, kas tika pavadīts kopā ar visiem.

Jaunā gada gaidās – 30.decembra rītā – RTA Izglītības, valodu un dizaina fakultātes studējošo pašpārvaldes vadītāja Diāna Rēvalde kopā ar RTA absolventiem un topošajiem studentiem viesojās Viļakas Sociālās aprūpes centrā, kur gan tā iemītniekus, gan darbiniekus priecēja ar dāvanām no RTA Studējošo padomes. Šajā dienā svētku sajūta tika radīta 32 pensionāriem un 16 darbiniekiem, kuri bija ļoti priecīgi par saņemtajām dāvanām.

Visu decembri RTA fakultāšu foajē bija pieejamas kastes, kurās varēja atstāt ziedojumus. Gandrīz katru dienu kastēs varēja atrast kādu dāvaniņu, kura palīdzēja radīt svētkus līdzcilvēku sirdīs. RTA Studējošo padome vēlas izteikt milzīgu paldies visiem labsirdīgajiem, gaišajiem un jaukajiem rūķiem, kuri palīdzēja radīt svētku brīnumu. Lielu paldies sakām arī Rēzeknes sākumskolas 4.a un 4.b klases skolēniem par brīnišķīgajiem apsveikumiem, kuri tika veidoti 16.decembrī kopā ar RTA Studējošo padomes un Latgales Studentu biedrības pārstāvjiem.

Diāna Rēvalde,

Izglītības, valodu un dizaina fakultātes studējošo pašpārvaldes vadītāja

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.