Rēzeknes Augstskolas pārstāvji apmeklē izglītības iestādes Rugāju novadā

Trešdiena, 25. Novembris
19. novembrī Rēzeknes Augstskolas (RA) un Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas (ATV) pārstāvji apmeklēja Rugāju novada izglītības iestādes.

Eglaines pamatskolā tika prezentēta Luisa Kerola grāmata „Alise Breinumu zemē” latgaliešu valodā, kā arī vecāko klašu skolēniem tika stāstīts par mācību iespējām Austrumlatvijas tehnoloģiju vidusskolā. Skolotājas Nellija Vilkaste un Ilze Dovgiallo akcentēja vidusskolas priekšrocības, padziļināto STEM (science, techology, engineering and mathematics) virzienu programmā.

Arī Rugāju vidusskolā jaunāko klašu skolēni tika iepazīstināti ar grāmatu „Alise Breinumu zemē”, kopā lasot ne tikai tekstu, bet arī spēlējot spēles un lietojot latgaliešu valodu. Vidusskolas skolēniem bija iespēja tikties un piedalīties angļu valodas stundā, kuru vadīja RA lektore Valentīna Prikule, kā arī gūt interesantas atziņas Ilzes Dovgiallo vadītajā fizikas stundā.

Rēzeknes Augstskolas pārstāvjus ar grāmatas prezentāciju, kā arī nodarbībām var uzaicināt uz vispārizglītojošajām skolām, sazinoties pa tālr. 26656553 vai e-pastu: san@ru.lv.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Lolita Kivleniece-Kuzņecova

Foto: Māris JustsRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu