RTA studenti un docētāji apmeklēja uzņēmumu “Ernst&Young”

Ceturtdiena, 19. decembris, 2019
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studiju virziena “Ekonomika” pilna laika aktīvākie studenti un docētāji 12. decembrī devās mācību ekskursijā uz uzņēmumu “Ernst&Young” (EY), ar mērķi uzzināt prakses, darba un karjeras attīstības iespējas.

Draudzīgā un viesmīlīgā atmosfērā noritēja tikšanās ar EY partnerēm Diānu Krišjāni un  Zani Cauni, piedalījās arī projektu menedžeri.  Tika diskutēts par profesionālās izaugsmes iespējām uzņēmumā, runāts par auditu, grāmatvedību un grāmatvedības ārpakalpojumiem. Projektu menedžeri izstāstīja par savu pieredzi, par stereotipiem, par to, cik aizraujoši ir strādāt auditā  un grāmatvedībā.  Noslēgumā  studenti un docētāji piedalījās audita spēlē. 

Pēc mācību ekskursijas studenti dalījās pozitīvajos iespaidos. 

Annija Dubova, otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības  bakalaura studiju programmas “Ekonomika” pilna laika 2. kursa studente: “Ekskursijā uzņēmumā “Ernst&Young” bija lieliska iespēja papildināt savas zināšanas par auditu, mūsdienīgu darbu komandā, starptautiska uzņēmumu darbības norisi, kā arī par karjeras izaugsmes iespējām salīdzinoši īsā laika posmā, kas mūsdienās daudziem jauniešiem, tajā skaitā arī man, ir nozīmīgi. Uzņēmuma darbinieki bija ļoti laipni, atvērti, draudzīgi, kas radīja ļoti patīkamu atmosfēru un bija liels prieks tur atrasties. Novērtēju iespēju pabūt uzņēmumā, papildināt savas zināšanas un  paskatīties uz karjeras iespējām nedaudz citādāk”.  

Vilma Kolneja, otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības  bakalaura studiju programmas “Ekonomika” pilna laika  2. kursa studente: “ Mani ieinteresēja attālinātā darba iespējas uzņēmumā. Piesaistīja audita spēle, kuru mums bija sagatavojuši  uzņēmuma pārstāvji. Mācību ekskursija bija visaptveroša, informatīva, uzņēmuma darbinieki aicināja nebaidīties un mēģināt, kas ir ļoti aicinošs vadmotīvs turpmākajai dzīvei un  karjeras izveidei”.

 Dina Soma, otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības  bakalaura studiju programmas “Ekonomika” pilna laika  1. kursa studente:  “Uzņēmuma darbinieki mūs sagaidīja ar smaidu,  siltu tēju  un  uzkodām. Interesantā, interaktīvā un brīvā gaisotnē iepazinām, kas ir EY uzņēmums, satikām uzņēmuma grāmatvežus,  auditorus. Darbinieki iedvesmoja ar saviem veiksmes stāstiem, mudināja darboties un studēt tālāk, tiekties pēc saviem sapņiem, būt vienam no viņu komandas. Tikšanās noslēgumā mūs sagaidīja interesanta Prāta spēle, tās  tēma bija saistīta ar auditu, grāmatvedību, likumdošanu. EY komanda tik motivēja un rosināja mani darboties un, iespējams, nākotnē kļūt par vienu no viņu komandas”.  

 Justīne Gabrāne,  pirmā līmeņa studiju programmas “Grāmatvedība”  pilna laika 1. kursa studente: “Mācību ekskursija  deva iespēju paskatīties uz darba iespējām no cita skatu punkta un  ticību, ka viss ir iespējams, ja to ļoti vēlies”.    

 

Aija Čerpinska,

RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studiju programmas „Ekonomika” direktore

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.