RTA grāmatveži gūst pieredzi pie kolēģiem Belostokā

Pirmdiena, 9. decembris, 2019
Oktobra nogalē RTA grāmatvedības kolektīvs un saimniecības daļas pārstāvis devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Belostokas Tehnisko universitāti Polijā.

Polijas kolēģi mūs uzņēma ļoti silti. Sarunu gaitā veidojās interesantas diskusijas par kopīgiem aktuālajiem jautājumiem, piemēram, ārzemju docētāju nodarbinātības juridiskie un nodokļu aspekti, studentu, tai skaitā, ārzemju maksājumu kontroles jautājumi un atbildības sfēru sadales principi.

Tikšanās laikā kolēģi iepazīstināja mūs arī ar savu universitāti, tās sasniegumiem un nākotnes plāniem. Īpaši patīkami pārsteidza un atmiņā palika universitātes bibliotēka ar savu vizuālo pievilcību un moderno tehnisko aprīkojumu. Apmeklējuma laikā tā bija pilna ar skolēniem un studentiem. Bibliotekāre, kas vadīja ekskursiju, dalījās  pieredzē par darba organizēšanu  ar studentiem, par bibliotēkas fonda apstrādes un saglabāšanas kārtību, pastāstīja par bibliotēkas papildu pakalpojumiem, tādiem kā patstāvīgā skenēšana, reģistrēšanās, telpu nodrošināšana studentu patstāvīgajam darbam.

Pateicoties Erasmus+ programmai, mēs guvām jaunas darbam nepieciešamās zināšanas, smēlāmies jaunas idejas un papildinājām savu dzīvi ar skaistiem un neaizmirstamiem iespaidiem. 

 

Irēna Beinaroviča-Litvinova,

RTA galvenā grāmatvede

 

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.