Galda spēļu vakars pulcē erudītākos RTA jauniešus

Trešdiena, 4. decembris, 2019
3. decembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notika pirmais Galda spēļu vakars. Pasākumu apmeklēja 28 dalībnieki, kuri spēlēja dažādas spēles – „Uno”, „Cirku”, „Riču Raču”, dambreti, šahu, „Jengu”, „Alias” un novusu.

Trīs visaizraujošākās spēles bija: „Uno”, „Jenga” un „Alias”, kuras tika spēlētas bez apstājas. Visi dalībnieki varēja cienāties ar bulciņām, augļiem un kafiju, savukārt pasākuma noslēgumā tika apbalvoti ar mazām piemiņas dāvanām.

Galda spēļu vakaru rīkoja RTA Studējošo padome, kura sagādāja spēles un nodrošināja visiem interesantu vakara atpūtu. Dalībnieku atsauksmes par šo pasākumu ir pozitīvas – tiek uzsvērts gan plašais spēļu klāsts, gan pasākuma organizācija. „Viss ir organizēts ļoti labi, piedalīšos atkal,” saka Diāna. Gunta gaida nākamo Galda spēļu vakaru, jo „vairāk šahu nespēlēšu, man neveicas, un novusā Kaspars krāpās, noteikti gaidīšu revanšu!”. Savukārt Uldis atzīst: „Man ļoti patika spēlēt „Uno”, jo tā bija visjautrākā spēle vakarā!” Anda atklāj, ka viņai paticis novusā uzvarēt Guntu, bet Santa teic: „Vakars bija izdevies, lieliska kompānija un jauni draugi. Cirka spēli atcerēšos ilgi.”

Paldies visiem apmeklētājiem par jautro kompāniju un RTA Studējošo padomei par pasākumu!

Gunta Mazure,

RTA Studējošo padomes Sabiedrisko attiecību virziena vadītāja

 G. Mazures fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.