Prezentēja rakstu krājumus „Starptautiskā drošība” un „Starptautiskās finanšu un ekonomiskās attiecības”

Trešdiena, 4. decembris, 2019
Projekta „Turpinot pilsonisko izglītību Latvijā. Pilsonības izglītības federālās aģentūras grāmatu sērijas izdošana” ietvaros 3. decembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notika rakstu krājumu „Starptautiskā drošība” un „Starptautiskās finanšu un ekonomiskās attiecības” prezentācija.

Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) projekts „Turpinot pilsonisko izglītību Latvijā. Pilsonības izglītības federālās aģentūras grāmatu sērijas izdošana” turpina 2017. gada projektu „Sākot pilsonības izglītību Latvijā. Pilsonības izglītības federālās aģentūras grāmatu sērijas izdošana”, kad tika izdotas divas grāmatas – „Īsi par demokrātiju” un „Bēgļu gaitas pagātnē un mūsdienās”, ar ko tika uzsākta LNB grāmatu sērija „Pilsoniskā izglītība”. Turpinot grāmatu sēriju, līdz 2019. gada beigām ir izdotas vēl divas grāmatas par aktuālām pilsoniskās sabiedrības tēmām no Pilsonības izglītības federālās aģentūras (Vācija) izdoto publikāciju klāsta:  „Starptautiskā drošība” un „Starptautiskās finanšu un ekonomiskās attiecības”.

Akadēmijā grāmatas prezentēja LNB Nozaru informācijas centra (NLC) Humanitāro un sociālo zinātņu lasītavas (HS) nozaru informācijas eksperte Lauma Remese. Pasākumā piedalījās arī LNB NLC vadītāja Ludmila Macpane, LNB NLC HS zinātņu lasītavas vadītāja Inga Vovčenko, HS lasītavas nozaru informācijas eksperte Zane Krūmiņa un HS lasītavas galvenā bibliogrāfe Ilze Gensberga.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā pasākums notika sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un RTA. Tā noslēgumā ar priekšlasījumu „Latvija un starptautiskā drošība” uzstājās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas docents, Dr.iur. Artūrs Gaveika.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.