Sveicam RTA galveno grāmatvedi Irēnu Beinaroviču-Litvinovu!

Svētdiena, 1. decembris, 2019
29. novembrī Rīgā notika žurnāla “Bilance” gada konference un balvas pasniegšana konkursā „Gada grāmatvedis 2019”. Pasākumā piedalījās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) rektore, profesore Iveta Mietule un RTA galvenā grāmatvede Irēna Beinaroviča-Litvinova. Šī gada rudenī kolēģi I. Beinaroviču-Litvinovu izvirzīja žurnāla “Bilance” konkursam, un tieši Irēna uzvarēja konkursā, iegūstot titulu „Gada grāmatvedis 2019”.

Galvenā grāmatveža amatā rēzekniete Irēna Beinaroviča-Litvinova Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (iepriekš Rēzeknes Augstskola) strādā kopš 1999. gada. Šo gadu laikā ir veikusi projektu grāmatveža un finanšu menedžera pienākumus vairāk kā 30 starptautiskos projektos, tai skaitā infrastruktūras attīstības, pārrobežu sadarbības programmu, stratēģiskās partnerības, kapacitātes celšanas projektos, fundamentālo un lietišķo pētījumu projektos. Ieviesusi jaunu Resursu vadības un grāmatvedības programmu Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā. Ir guvusi pieredzi finanšu revīzijas jomā.

I. Beinaroviča-Litvinova ir absolvejusi Rēzeknes Augstskolu, ieguvusi bakalaura grādu ekonomikā, finanšu un grāmatvedības vadības kvalifikāciju, maģistra grādu Vadībzinātnē, studē doktorantūrā. Ir guvusi pieredzi ārvalstu augstākās izglītības iestādēs Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Grieķijā, Turcijā, Beļģijā, Portugālē, Uzbekistānā. Turpina pilnveidot profesionālās zināšanas kursos un semināros. Lasa lekcijas budžeta grāmatvedības kārtošanā, audita pamatos, revīzijā un iekšējā auditā. Sistemātiski pilnveido savas angļu valodas zināšanas.

Kolēģi Irēnu raksturo kā profesionāli savā jomā, enerģisku, mērķtiecīgu, punktuālu, pat skrupulozu darbā, tādu darbinieci, kura vienmēr iedziļinās problēmā un dod savu vērtējumu. Komunikabla un atsaucīga. Prot veidot labas attiecības ar ārzemju sadarbības partneriem. Piedalās dažādu citu ar iestādes darbību saistīto jautājumu izskatīšanā un risināšanā.

RTA kolektīvs izsaka vislielāko pateicību Irēnai par veltīto laiku, zināšanām, augsto atbildības sajūtu un pretimnākšanu ikdienas darbā. No sirds priecājamies par pelnīto uzvaru konkursā, novēlot, lai izdodas atrast enerģiju tālākiem darbiem, laiku sev un ģimenei, kā arī iespējas pilnveidoties un augt profesionālajā jomā.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

M. Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.