RTA pārstāvji apmeklēja augstskolu Utenā

Piektdiena, 29. novembris, 2019
No 25. līdz 26. novembrim Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Ekonomikas un pārvaldības fakultātes lektore Daina Znotiņa, lektors Ēvalds Višķers un RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lolita Kivleniece-Kuzņecova Erasmus+ programmas ietvaros apmeklēja Utenas koledžu (Utena University of Applied Sciences) Lietuvā. Vizītes mērķis – labās prakses piemēru apmaiņa, savstarpējās sadarbības veicināšana, tikšanās ar studentiem un lekciju vadīšana.

RTA pārstāvji tikās ar koledžas rektoru Raimundu Čepuku, Ārējo sakaru vadītāju Rūtu Jurgelionieni, Karjeras un komunikācijas daļas vadītāju Vaidu Steponienieni. Lietuvas kolēģi uzsvēra, ka viņu valsts izglītības sistēmā notiek reforma, kuras atstāj zināmu ietekmi uz augstskolu.  „Pēdējos gados esam stiprinājuši tieši karjeras atbalsta sistēmu un sadarbību ar citām ārvalstu universitātēm. Tāpat mazsvarīgs nav darbs pie projektu izstrādes un pētnieciskās kapacitātes stiprināšanas,” pauda R. Jurgelioniene.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija ilgus gadus sadarbojas ar augstākās izglītības iestādi Utenā. Arī šobrīd tiek īstenoti vairāki kopīgi projekti, regulāri notiek docētāju un studentu apmaiņa ERASMUS+ programmā, tiek īstenota kopīga bakalaura programma „Viesmīlības vadība”, kā arī sadarbība konferenču organizēšanā.

  RTA mācībspēki apskatīja augstskolu, kā arī aplūkoja mākslinieces Rasas Slesariūnienes izstādi.

 RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.