Dekšāru pamatskolēni projektā PuMPuRS darbojās sietspiedes darbīcā

Pirmdiena, 4. novembris, 2019
Biedrība „RTA absolventu asociācija turpina īstenot” projektu „Pumpuriņš” – priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Dekšāru pamatskolā.

1. novembrī Dekšāru pamatskolā 20 skolēni projekta PuMPuRS ietvaros darbojās sietspiedes darbnīcā, kuru vadīja SIA „Puordare” pārstāvis Jāņis Jurčenko. Skolēniem bija iespēja uzzināt vairāk par sietspiedes tehniku, kā arī pašiem savām rokām veidot T-kreklus, izmantojot sietspiedi. Katrs skolēns atbildīgi veidoja savu darbu, gūstot zināšanas un pieredzi. Bērni un jaunieši atzina, ka nav iepriekš saskārušies ar šādu nodarbi.

Tiem, kuriem darbs veicās raitāk, bija iespēja palīdzēt citiem, tādējādi nodarbība tika pavadīta draudzīgā atmosfērā un ar radošu noskaņojumu. Visi guva jaunu pieredzi un gandarījumu par paveikto.

*Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS) tiks īstenots līdz 2022. gada 31. decembrim. Projekta mērķa grupa ir vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam. Projektu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm.

Vairāk informācijas par projektu: www.pumpurs.lv.

Informāciju sagatavoja: biedrības „RTA absolventu asociācija” valdes locekle Lolita Kivleniece-Kuzņecova

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.