RTA paplašina starptautisko sadarbību

Otrdiena, 19. Novembris
Novembrī Erasmus+ akadēmiskā personāla mobilitātes ietvaros Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) viesojās Kauņas Kolēģijas Valodu centra vadītāja Renāte Sedlioriene (Renata Sedliorienė), lai apspriestu sadarbību valodu apmācības un pētniecības jomā.

Tikšanās laikā ar RTA studiju virziena “Tulkošana” vadītāju Dr.philol. Mārīti Opincāni R.Sedlioriene norādīja, ka RTA un Kauņas Kolēģijai ir izveidojusies veiksmīga sadarbība pedagoģijā un viņa cerīgi raugās uz sadarbību arī zinātnes un konferenču organizācijas jomā.

M.Opincāne iepazīstināja viešņu ar RTA Izglītības, valodu un dizaina fakultātē īstenotās profesionālās bakalaura studiju programmas “Lietišķā komunikācija un tulkošana” apjomu un saturu un pauda, ka ne tikai fakultāte, bet arī RTA Mūžizglītības centrs varētu izrādīt interesi par iesaistīšanos sadarbībā ar Kauņas Kolēģiju valodu apguves programmu īstenošanā.

RTA aktīvi iesaistās dažādos sadarbības projektos un ir parakstījusi līgumus ar vairāk nekā 280 universitātēm no 43 valstīm. Šī tikšanās ir vēl viens solis pretī jauniem sasniegumiem un panākumiem starptautiskā mērogā.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu