RTA apmeklē kolēģi no Utenas

Otrdiena, 12. Novembris
11. novembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) viesojās Utenas koledžas (Utena University of Applied Sciences) studiju un zinātņu prorektore Vitalija Bartuševičiene, Vadības un tehnoloģiju fakultātes dekāne Vaida Bartkute-Norkūniene, kā arī katedru vadītāji – Gražina Stasiulioniene, Ingrida Kepalaite un Viktoras Žemciugovas.

Tikšanās laikā RTA rektore, profesore Iveta Mietule iepazīstināja ar RTA misiju, norādot, ka šobrīd lielākais darbs tiek vērsts tieši tehnoloģiju pilnveidei un mūsdienīgu inovāciju ieviešanai gan studiju, gan pētniecības procesā.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija ilgus gadus sadarbojas ar Utenas koledžu – īstenoti vairāki kopīgi projekti, regulāri notiek docētāju un studentu apmaiņa ERASMUS+ programmā, tiek īstenota kopīga bakalaura programma „Viesmīlības vadība”, kā arī sadarbība konferenču organizēšanā. Šobrīd tiek aktualizēti vairāki projektu pieteikumi, kuru rezultāti būs zināmi nākamajā gadā.

RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekānes asoc.prof. Iluta Arbidāne uzsvēra, ka abām augstākās izglītības iestādēm ir līdzīgi studiju virzieni sociālajās zinātnēs, tādējādi svarīgi uzturēt kontaktus un vērst tos abpusēji izdevīgā sadarbībā, rakstot jaunus projektus un pētot visdažādākās tēmas.

 Utenas augstākās izglītības iestādes mācībspēki apskatīja RTA inženierzinātņu laboratorijas un bibliotēku.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

M. Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu