RTA aplūkojama mākslinieces Evitas Skrebinskas darbu izstāde „Kaleidoskops”

Ceturtdiena, 7. novembris, 2019
6.novembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) bibliotēkā tika atklāta mākslinieces Evitas Skrebinskas gleznu izstāde „Kaleidoskops”.

Pasākumā piedalījās arī pati autore, kura pastāstīja klātesošajiem par to, kā uzsākusi savas mākslinieces gaitas, iepazīstināja ar radīto daiļradi, atklājot, ka viņu iedvesmo dzīve un cilvēki. Mākslinieces darbi RTA aplūkojami jau otro reizi.

Muzikālus mirkļus pasākumā dāvāja mākslinieces meita Liene Skrebinska, kura dziedāja un spēlēja kokli, radot īpašu noskaņu.

E. Skrebinska izstādēs piedalās no 1998. gada. Ir bijušas arī vairākas personālizstādes. No 2016. gada strādā par interešu izglītības skolotāju Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs”, kur īsteno interešu izglītības programmu šūšanā  8 – 11 gadus vecām meitenēm. No 2018. līdz 2020. gadam darbojas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas projektā „Kompetenču pieeja mācību saturā”, veidojot ilustrācijas mācību materiāliem sākumskolai un pamatskolai, bērniem ar īpašām vajadzībām.

Aicinām apmeklēt izstādi un smelties iedvesmu mākslinieces darbos!

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.