RTA topošie dizaineri piedalās starptautiskā pasākumā Lietuvā

Ceturtdiena, 7. novembris, 2019
Mācību semestri uzsākot, studiju programmas “Interjera dizains” studenti viesojās Paņevežā (Lietuva), kur apmeklēja starptautisku pasākumu “Weekend of Ideas”, kas notika Paņevežas Zinātnes un tehnoloģiju centrā.

Pasākumā dalībnieku grupām tika dotas 32 stundas laika jaunas vai jau esošas idejas izstrādei tēmā “Gaismas idejas/LED”. Pasākums apvienoja dažādu nozaru pārstāvjus: studentus, mentorus un zinātniekus, kas, sastrādājoties radošā atmosfērā, radīja jaunas un inovatīvas idejas.

Studenti atzina, ka vērtīgākais ieguvums bija iespēja sastrādāties grupās, meklēt idejas un veidus, kā radīt, iziet cauri produkta idejas tapšanas stadijām, bija vērts redzēt, kādus risinājumus un metodes izmanto citas dalībnieku grupas un kā no dažādiem skatu punktiem iespējams pieiet radīšanas procesam, kā arī iespēja radīšanas procesā konsultēties ar dažādu jomu pārstāvjiem.  

Pasākuma noslēgumā tika prezentēti dalībnieku projekti. RTA Interjera dizaineru grupa prezentēja daudzfunkcionālu LED grīdas gaismekli “Moonlight”, kas izcēlās ar pārdomāto un eleganto dizainu, inovatīvajām funkcijām un pielietojumu. Atvadoties no pasākuma organizatoriem, tika kalti plāni tālākai sadarbībai gaismekļa izstrādē.

Sadarbība ir veiksmīga dizaina pamatā.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.